Úvodní » Dodavatelé » Sanjet hydromasážní vany


Sanjet hydromasážní vany

Sanjet hydromasážní vany

SANJET - hydromasážní vany. Do jakékoliv vany jakýkoliv masážní systém...
Zárukou kvality a spolehlivosti masážních van SANJET je mimo jiné použití značkových komponentů masážních systémů od renomované česko-rakouské firmy KOLLER.

SANJET - hydromasážní vany, hydromasážní box, hydromasážní panel

Odborníci se shodují, že účinky hydromasážní vany přispívají k posílení zdraví a dodávají příjemný a uvolňující pocit. Hydromasáže jsou určené jak osobám s potížemi pohybového aparátu k uvolnění a rehabilitaci, tak k účinné relaxaci širokého spektra populace. Účinky hydromasážní vany jsou prokazatelně uvolňující a mimořádně příjemné, proto jsou hydromasážní vany v současné době velmi vyhledávané.

Realizace hydromasážní vany TOSCANA - Polysan osazena systémem SANJET 

Hydromasažní vana

Neexistuje akrylátová vana, kterou by společnost SANJET neuměla osadit některým z nabízených hydromasážních systémů. Společnost Sanjet nabízí : HYDROMASÁŽNÍ VANY, DELTA KOLO, POLYSAN, RIHO, TEIKO, VAGNERPLAST,RAVAK, vany do koupelny, klasické vany, oválné vany, rohové vany, speciální vany, sprchové kouty.

Montáž hydromasážní vany obvykle vyžaduje zcela nové instalace vody, rozvodů elektřiny, zednické a obkladačské práceSpolečnost 3D Návrhy s.r.o. prostřednictvím svého vlastního realizačního týmu provede veškeré potřebné úpravy pro instalaci hydromasážního systému.

 


3D Návrhy s.r.o.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od města Plzeň a Praha.

3D Návrhy  - Vše začíná návrhem"
Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Volejte zákaznickou linku: 602 380 083      info@3Dnavrhy.cz info@3Dnavrhy.cz

Zaslat poptávku


 

Sanjet hydromasážní vany

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Reference

Malá koupelna s hydromasážní vanou

Malá ale šikovná moderní koupelna s hydromasážní vanou od firmy SANJET  Byly nainstalovány obklady velkého formátu v bílo-modrém provedení, chromový žebříkový radiátor, asymetrické umyvadlo Rosa od firmy RAVAK s vodovodní baterií od firmy...

více

Hydromasážní vana Praha

Rekonstrukce luxusní koupelny v Praze 5. Foto stav před, grafické 3D návrhy a fotogalerie koupelny po rekonstrukci. Doporučení zákazníka:Moje doporučení této společnosti patří plným právem. Oceňuji skvělou práci celého týmu, který realizoval...

více