Úvodní » Služby » Návrhy interiérů online


Návrhy interiérů online

Filosofie společnosti 3D Návrhy s.r.o. vychází z inovace v oboru grafických návrhů interiérů a opírá se o detailní 3D prostorový nákres, který se stává vodítkem k realizaci zadané rekonstrukce, a to k naprosté spokojenosti zákazníka.


návrhy interiérů onlinePomocí 3D návrhu interiérů dokážeme oživit Vaše představy a následně je zhmotnit v plánované přestavbě interiéru.

Prostorová vizualizace chystané zakázky nejenže do posledního detailu odpovídá představám zákazníka, ale objasní realizačnímu týmu také mnohé skryté nástrahy. Samotné stavební práce už potom probíhají bez zbytečných komplikací a přesně podle technického i časového plánu.

O vytvoření 3D návrhu on-line se postará zkušený grafik – projektant, bytový architekt, který navrhne optimální dispoziční řešení rekonstrukce interiéru. V rámci kompletního servisu společnosti 3D Návrhy zajišťujeme zejména v Plzeňském kraji a Praze veškerý servis, od návrhu, přes dodávku materiálu, montáž, až po závěrečný úklid prostor.

3D návrhy interiérů online nabízíme pro rekonstrukce:

  • Obývacích pokojů
  • Dětských a studentských pokojůnávrhy interiérů on-line
  • Kuchyní
  • Vestavěných skříní
  • Chodeb a předsíní
  • Atypického nábytku a botníků
  • Kancelářských a prodejních prostor

 Dále nabízíme zhotovení návrhu koupelen a kuchyní.

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům ze strany zákazníků, profesně „roste“ i náš realizační tým, vycházíme vstříc všem Vašim požadavkům a využitím našeho kompletního servisu, na jehož začátku stojí detailní 3D návrh interiérů, se nemusíte o nic starat.


3D Návrhy s.r.o.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od města Plzeň a Praha.

3D Návrhy  - Vše začíná návrhem"
Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Volejte zákaznickou linku: 602 380 083      info@3Dnavrhy.cz info@3Dnavrhy.cz

Zaslat poptávku