Úvodní » Doporučení zákazníků


Doporučení zákazníků

 Našim zákazníkům, můžete napsat na e-mail s dotázem ják pracujeme...


Rekonstrukce kuchyně 
Martin Štrunc, Plzeň | 23 července 2018

3D Návrhy s.r.o. vřele mohu všem doporučit. Profesionální jednání a kvalitní služby. Se všemi požadavky nám vyhověli do písmene. Znovu děkuji za velice povedenou kuchyň. Martin Štrunc

Rekonstrukce bytu 2+1 na klíč 
Kincl Jiří, Hořovice | 10 června 2018

Sháněli jsme firmu, která provede kompletní rekonstrukci celého bytu na klíč včetně většiny nábytku. Na stránkách 3D-návrhy nás zaujaly již realizované zakázky. Po zaslání poptávky, nám byl architektem navržen dispozičně nový byt, který jsme doladili k našim představám. Realizace probíhala dle harmonogramu a úplně bez problémů. Oceňujeme především osobní přístup, vstřícnost a profesionalitu pana Šteinera, který nám před i v průběhu realizace zajistil vše co jsme požadovali. Řemeslníci jsou na vysoké profesionální úrovni. Chtěli bychom poděkovat panu Šteinerovi a jeho lidem ve firmě, za odvedenou práci na rekonstrukci celého bytu. Pokud chce někdo realizovat rekonstrukci ke své plné spokojenosti a bez problémů, pak určitě firmu mohu vřele doporučit. Jiří Kincl.

Rekonstrukce koupelny za 10 dní 
Václav Kabele, Praha 8 | 31 květná 2018

Děkuji za korektní jednání a velmi dobře provedenou práci. Mohu každému dalšímu zájemci vaší firmu doporučit. 

Rekonstrukce kuchyně a chodby 
Stanislav Matulík, Libeznice | 22 listopadu 2017

Firmu 3D Návrhy jsem našel ve vyhledávači na internetu. Hledal jsem firmu, která provede rekonstrukci kuchyně a chodby kompletně (na klíč) t.j. včetně stavebních prací (nové štukování, výměna podlah, stropní podhledy a nová elektroinstalace, nové dveře). Realizace prací byla provedena dle harmonogramu. Harmonogram prací byl dodržen, což velmi oceňuji. Všichni pracovníci, kteří se na rekonstrukci podíleli byli ochotní a profesionální. Zejména oceňuji práci truhláře při výrobě nábytku a montáže a rovněž elektrikářů. Předběžný rozpočet nebyl v průběhu prací navyšován (vyjma záležitostí vzniklých nad rámec původní objednávky). Vzhledem k dobré zkušenosti jsme objednali následně také rekonstrukci pokoje - opět práce proběhly dle našich představ. Firmu 3D Návrhy mohu doporučit.

Rekonstrukce panelákové kuchyně 
Jitka Svobodová, Nýřany | 8 srpna 2017

Rekonstrukce bytového jádra Nýřany koupelna,kuchyně chodba. Firmu 3D Návrhy jsem si vybrala po hledání na internetu, zaujalo mě řešení dvířek do stupaček a moderní otvírání kuchyňských horních dvířek. Firma je spolehlivá v dodržení termínů, pracuje se podle harmonogramu který můžete sledovat v zákaznické sekci takže víte co se právě děje v bytě. Kuchyňská linka dělaná na zakázku velmi dobře odvedená práce. Samozřejmě musím pochválit i stavební, podlahářské a obkladačské práce vše proběhlo tak jak mělo. Tímto děkuji panu Marikovi Treťjakovi a jeho týmu. Jitka Svobodová s rodinou.

Rekonstrukce panelákové kuchyně 
Jan Kolář, Nýrsko | 7 února 2017

Společnost 3D Návrhy jsem objevil na internetu když jsem hledal firmu která provede rekonstrukci kuchyně. Mým cílem bylo najít takovou firmu která poskytuje kompletní služby od návrhu až po kompletní realizaci díla. To přesně tato firma nabízí. Pan Treťjakov s mojí manželkou detailně prošel naše představy a možnosti řešení včetně barevných odstínů a možných materiálů. V průběhu schvalování návrhu pak velmi vstřícně a rychle řešil jakékoliv naše připomínky a změny. Samotná realizace rekonstrukce kuchyně trvala dva týdny. Všichni pracovníci kteří se na rekonstrukci podíleli byli velmi profesionální a vstřícní. Výsledkem je nádherná kuchyně která přesně odpovídá našim představám. Firmu 3D Návrhy rozhodně doporučuji.

Rekonstrukce panélového bytu
Josef Sykora, Plzeň | 25 listopad 2016

Společnost 3D Návrhy jsem zvolil po delším hledání firem realizujících kompletní rekonstrukce bytů. Od prvního setkání a prvních návrhů až po předání díla vše probíhalo podle mých představ. Rekonstrukce zahrnovala kompletní renovaci bytu, která v panelovém domě jistě nebyla nijak snadná. Výsledek předčil mé očekávání, byt nyní vypadá velice . Včetně zařízení koupelny a kuchyně. Tuto společnost mohu jen doporučit. JUDr. Josef Sýkora

Rekonstrukce kuchyně a přesíňě
Jana Ludwig, Praha | 22 října 2016

Spolupráci s firmou 3D Návrhy můžeme opravdu doporučit. Již komunikace při zajištění prvotních i finálních návrhů kuchyní a předsíňě probíhala velmi dobře a bezproblémově. Rovněž realizace celé rekonstrukce probíhala profesionálně a na vysoké úrovni, a to také díky opravdu kvalitním řemeslníkům, s kterými společnost 3D Návrhy spolupracuje. Jsme velmi spokojeni s realizací kuchyní.

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje
Olga Hlaváčková, Sušice | 9 listopad 2015

Firmu 3D NÁVRHY mohu jen doporučit. Skvělá práce,výborná komunikace. Vše probíhá dle pečlivě vypracovaného harmonogramu. Vyberete si co vy chcete, a nebo si necháte poradit od profesionálů. O nic se nestaráte, práce super navazující, a převezmete kompletně hotovou práci. Pan Treťjakov má vše výborně zorganizované a hlavně má profesionální řemeslníky,včetně jejich vystupování :-).... Všem moc děkuji za provedenou rekonstrukci kuchyně a obývacího pokoje. Přeji hodně zdraví a jen tak dál pánové !!!! 

Rekonstrukce dětského pokoje
Martina Vlčková, Praha | 23 srpna 2015

Společnost 3D Navrhy jsem si našla náhodně na internetu, zaujala mne jejich nabídka zajištění realizace po vytvoření návrhu. Předělávali jsme kompletně dětský pokojíček - s prací jsme byli velmi spokojeni, vše odvedeno dle dohody v termínu a velmi kvalitně. Tuto firmu mohu doporučit.

Rekonstrukce bytového jádra (koupelna, kuchyň)
Květa Horáková, Plzeň | 21 července 2015

Rekonstrukce bytového jádra Společnost 3D návrhy jsem si našla na internetu v době, kdy jsem se rozhodla pro rekonstrukci starého bytového jádra. Neměla jsem přesnou představu, jak by vše mělo vypadat, ale hlavně jsem chtěla v koupelně vyměnit vanu za sprchový kout a vyměnit starou kuchyňskou linku. S prací firmy jsem velmi spokojena, vše proběhlo přesně podle domluvy v předem dohodnutém termínu a kvalitně. Všem z firmy děkuji za odvedenou práci a mohu ji jen doporučit.

Rekonstrukce male koupelny s vanou
Vendula Brejchová, Plzeň | 26 listopad 2014

Výborná komunikace, rady a nápady.Čistá, krásná práce a dohotoveno v přesném stanoveném termínu dle plánu. S firmou 3D Návrhy jsem byla moc spokojena! Neměnila bych! :-) Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny s hydromasažní vanou
Houdková Jana, Praha - 5 | 16 října 2014

Moje doporučení této společnosti patří plným právem. Oceňuji skvělou práci celého týmu, který realizoval přestavbu koupelny z cela podle mých představ. Mnoho lidí odvádí skvělou práci, ale celou jejich dřinu zkazí detailem. Já tomu říkám \" třešnička na dortu \".Dotaženo do konce v každém detailu, díky. Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů jako jsem já. Reference rekonstrukce koupelny s hydromasažní vanou.

Rekonstrukce kuchyně na míru a koupelny
Tomas Karsky, Roztoky | 16 září 2014

Společnost 3D Návrhy jsem nalezl na internetu vlastně náhodou, když jsem chtěl dělat rekonstrukci koupelny a obývacího pokoje s kuchyní a nechtěl jsem na to najímat více firem. V dnešní době se nevidí, taková starostlivost ze strany stavební firmy tak často a já jsem byl mile překvapen, rychlostí, kvalitou a slušným jednáním. Firmu 3D Návrhy bych doporučil všem, kteří chtějí cokoli v bytě nebo domě rekonstruovat a stejně jako já hledají vše jak se říká pod jednou střechou. Velmi oceňuji všechny naše rozpravy s panem Treťjakovem, které následně vedly k výsledku, který se prostě musí libit. Viz. reference rekonstrukce moderní kuchyně a koupelny."

Rekonstrukce koupelny, chodby a schodiště
Markéta Křečková, Hrušice | 4. března 2014 

 Velká spokojenost od vyřízení úvěru, plánování i realizaci. Dodržení termínů, vstřícnost při dalších pracech, doporučujeme. reference rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce interiérů
Penven a Krizkova , Zruč Senec | 10. srpna 2013 

Uplnou nahodou se me ke dostala vizitka spolesnosti 3D Navrhy a dnes uz vlastne vim, ze to nahoda nebyla  :-)) Od 1.telefonatu, pres navrh, poradenstvi, realizaci naseho snu naprosta spokojenost. Mame nadhernou kuchyni, dolni koupelnu a v brzke budoucnosti si nechame udelat i horni. dekujeme Penven a Krizkova 
Ukázky realizace zde: rekonstrukce koupelny, a  realizace kuchyně

Rekonstrukce kucnyně
Anna Tošovská, Praha 3| 8.8.2013

Doporučuji firmu 3D NÁVRHY, s nimiž je velmi dobrá spolupráce. Pan vedoucí a všichni spolupracovníci jsou výborní odborníci na všechny potřebné práce. Vyšli mi vstříc a snažili se, abych měla pěknou a moderní kuchyň podle mých možných finančních prostředků. Pan vedoucí postupnou práci kontroloval a doplňoval svými zkušenostmi. Všem patří vřelé díky za dobře vykonanou práci. Přeji jim hodně dalších zákazníků a sílu do další činnosti. Spokojená zákaznice A. Tošovská
Ukázky návrhu a foto realizace vč. ceny: Levné kuchyně na míru 

Rekonstrukce malé kuchyně
Miroslav Immer, Praha 5 2. června 2013

Máme malou kuchyň, která již dlouho volala po rekonstrukci. Na internetu jsme objevili společnost 3D Návrhy, kde nás zaujala možnost nejprve grafického ztvárnění představ a dále pak možnost rekonstrukci provést "na klíč". 3D návrh i průběh celé zakázky proběhl přesně podle předem projednaného harmonogramu a kvalitně. Několik komplikací přinesly úžasně křivé zdi, se kterými si tým operativně poradil.
Tímto všem děkujeme a tuto firmu můžeme jednoznačně doporučit.
Chronologicky seřazené 3D návrhy kuchyně a fotky teto realizace naleznete v sekci reference rekonstrukce malé kuchyně.

Rekonstrukce koupelny - pomoc při reklamaci
Miroslav Šiška, Plzeň | čtvtek 7. března 2013

Před více jak pěti lety mi firma 3D Návrhy s.r.o. rekonstuovala malou koupelnu v bytě. Samotné práce proběhly k mojí naprosté spokojenosti. Později jsem však začal mít problémy s firmou doporučenou sprchovou baterií Hansa. Bohužel jsem již nemohl najít žádný doklad o zaplacení. Požádal jsem proto firmu 3D Návrhy o pomoc s reklamací této baterie a firma sama vyhledala fakturu a pomohla mi danou baterii zdarma vyreklamovat více jak po pěti letech. Takže mohu vřele doporučit i vzhledem k tomuto výbornému a ochotnému "pozáručnímu" servisu.  

Vydařená koupelna a WC
Petr Horákwww.petrhorak.eu Praha | Neděle 23. prosince 2012

Určitě doporučuji! Někdy na jaře 2012 jsem se rozhodl rekonstruovat koupelnu a záchod ve svém bytu. Byt nebyl příliš starý (výstavba 1999), ale tehdy se do bytů ještě někdy instalovaly laciné běžné/panelákové typy vybavení. Tento rok (2012) jsem si řekl, že se to už musí změnit. Zcela náhodou jsem prohlížel internet a našel adresu www.3dnavrhy.cz. No, takže co by veřejnost měla vědět? Tato plzeňská firma zajišťuje i akce v Praze (já sám jsem z Prahy 5). Veškeré dodávky materiálu i práce zaměstnanců/řemeslníků probíhaly skvěle. Dohodli jsme se asi na dvou týdnech pro provedení nezbytných zásahů (odpad, uzavírka vody, atd.) tak, aby bylo znovu možno obývat byt. Pochopitelně jsem sledoval průběh prací. Tato firma má velmi kreativní řemeslníky, kteří si poradí s mnoha problémy přímo na místě! Až se podlaha zpevní, pak Vám tato firma nabídne dodávku naprosto skvělých dlaždicových pokryvů (podlahová dlažba či obložení stěn), nabídne také prvotřídní instalaci baterií, sprchových koutů, atd. Nicméně to není vše. Každý má vlastní představu o tom, jak má vypadat koupelna/záchod. Já osobně jsem byl maximálně spokojený. Nejde jen o domluvu a provedení prací ... po krátké době zjistíte, že pan Marik Tretjakov jako jednatel společnosti je skvělá osoba, která Vám ve všem poradí ... a třeba Vám nabídne i lepší řešení, než je to Vaše. Myslím, že v této době jde o fajn firmu, která Vás uspokojí. Vše lze připravit, vše lze upřesnit, vše (i finanční věci) lze dohodnout. Hodně štěstí při rekonstrukcích Vašich bytů, Petr Horák, Praha 5 A kde je ta moje koupelna? A taky WC?
Mrkněte na web sekce reference: Reference koupelny s důrazem na design.

Návrh koupelny
Jan Hrdina, | Úterý 13. listopadu 2012

U této společnosti jsem si objednal návrh koupelny. Neměli jsme přesnou představu, jak by mohla vypadat, pouze náměty. Spolupráce s firmou byla bezproblémová, vše proběhlo formou emailu. Musím říci, že náš budoucí návrh se bude stále ještě lišit od posledního návrhu s firmou diskutovaným, ale je to čistě jen z důvodu, že jak jsme procházeli další a další návrhy, naše představa se tak i utvářela. Takže nyní máme představu přesnou. Rozhodně doporučuji.

Rekonstrukce kuchyně
Alena Smolová, Plzeň| Středa 28. března 2012

U společnosti 3D Návrhy jsme si objednali rekonstrukci kuchyně na míru - celá akce proběhla velmi rychle, kvalitně a bez problémů, takže maximální spokojenost. Celý tým je dobře koordinovaný, ochotný, vstřícný a profesionální. Tuto firmu chválíme a doporučujeme.

Rekonstrukce koupelny
Alexandra Krýslová, Plzeň | Pondělí 07. listopadu 2011

Společnost 3D Návrhy s.r.o provedla před časem rekonstrukci koupelny mému synovi a to k jeho naprosté spokojenosti.Když jsem se v letošním roce rozhodla pro rekonstrukci vlastní koupelny, byla pro mne volba firmy jednoznačná. Děkuji touto cestou společnosti 3D Návrhy s.r.o.,jmenovitě panu Mariku Treťjakovovi a celému jeho výbornému týmu za perfektně odvedenou práci, vynikající přístup jak k zakázce, tak k zákazníkovi, vč. výborné časové koordinace jednotlivých technologických postupů rekonstrukce.Potencionálním zákazníkům mohu tuto firmu vřele doporučit.

Rekonstrukce kuchyně 100 % pozitiv
Pavel Krouza, Plzeň | Pátek 05. srpna 2011

Společnosti 3D Návrhy vyjadřujeme velké díky za splnění našeho snu,o nové moderní kuchyni.Od počátku prvního telefonátu, až po samé předání díla bylo s námi perfektně jednáno,během realizace jsme byli o všem informováni a přístup pana Treťjakova je na veliké profesionálni úrovni nejen jako člověka ,ale i jako designera.Do budoucna počítáme s další úpravou bytu a volba je jasná, pro nás je to tato společnost. Přejeme p.Treťjakovi a jeho celému týmu, kteří se nemalou mírou podílejí na celé realizaci hodně takto spokojených zákazníků a určitě doporučujeme všem.! Děkujeme Pavel a Irma Krouzovi.

Rekonstrukce koupelny.
Dáša Růžičková, | Pátek 01. července 2011

Od návrhu až po realizaci rekonstrukce koupelny proběhlo vše bez problémů a v předem domluveném termínu. Vstřícné jednání, profesionální přístup, doporučuji.

Kuchyně na míru + okna
Ondřej Toběrný, Praha | Čtvrtek 23. června 2011

Společnost 3D Návrhy mi zajišťovala výrobu kuchyně na míru a oken vč. žaluzií. Designer projevil velkou míru trpělivosti a profesionality při tvorbě 3D návrhu kuchyní, který jsem mu opakovaně měnil. Konečný výsledek je teď plně dle mých představ a to včetně vysoké kvality provedení. Okna včetně montáže také bez jakékoliv komplikace. Chválím a doporučuji. Ondřej Toběrný
Ukázky realizace kuchyně na míru (hlavní obrázek - červená kuchyň): Rekonstrukce kuchyně na míru

Rekonstrukce koupelen
Martin Kele ,  Praha | Středa 25. května 2011

Spolecnost 3D Navrhy nam provadela rekonstrukci koupelen - od pocatecni faze grafickeho navrhu, kde pan Tretjakov na zaklade svych zkusenosti doporucil nejvhodnejsi variantu, az po rekonstrukci spocivajici ve vymene vany za sprchovy kout, vymeny umyvadel, rozvodu a obkladu. Prace byly provedeny ciste, radne a vcas, pan Tretjakov nas o stavu praci prubezne informoval. Diky jeho ochotnemu a profesionalnimu pristupu muzeme spolecnost 3D Navrhy doporucit. Iva a Martin Kele

Hofman Jiří, Beroun| Čtvrtek 19. května 2011

Doporučuji, spokojenost, ochota, dobrá spolupráce.

 


 

Odeslat doporučení

Chcete se podělit o Vaše dobré zkušenosti s námi? Učiňte tak pomocí tohoto formuláře. Stačí uvézt předmět spolupráce s krátkým popisem (viz. výše)

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.