Úvodní » Rekonstrukce bytů, koupelen, kuchyní » Rekonstrukce bytového jádra Plzeň, Praha


Rekonstrukce bytového jádra Plzeň, Praha

Nabízíme vám možnost kompletní rekonstrukce panelového bytu na klíč.

V krátkém časovém úseku, díky ideálně naplánovaným souběžným pracím a zaručením pevného termínu dokončení. 
Rekonstrukcí bytových jader realizujeme ve městech Plzeň, Praha a okolí (do 100 km).

Nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti ve vašem bytě. U nás vše zrealizuje dobře sehraný tým, díky čemuž se vyhnete starostem i časovým prostojům. Navíc veškeré práce koordinuje jediný dodavatel, který zná naprosto přesně vaši představu zhmotněnou v 3D návrhu a ručí vám za odvedenou práci i termín jejího dokončení.

Rádi pro vás provedeme veškeré činnosti týkající se: rekonstrukce koupelen v panelových bytech, rekonstrukce zděných koupelen a bytů.

Rekonstrukce bytového jádra PlzeňCeník variant rekonstrukce bytového jádra

Základní varianta

od 96 600 Kč včetně DPH

Standardní varianta

od 122 500 Kč včetně DPH

Exklusivní varianta

od 147 000 Kč včetně DPH

Ceny se liší od konkrétního typu jádra a vybavení.

 

Od prvního kontaktu a konzultace, přes vizualizaci v grafickém 3D návrhu, realizaci přestavby až po finální úklid se na nás a naši precizní práci můžete spolehnout.

Služby nabízené při rekonstrukci bytového jádra

 • Zaměření daného prostoru přesnou digitální technikou (laserem).
 • Konzultace nad optimálním dispozičním řešením.
 • Návrh materiálu a vybavení /z připravených vzorníků.
 • Vytvoření vyhotovení grafických 3D návrhů:
  - návrhy koupelen
  - návrhy kuchyní
  - návrhy interiérů
  3D návrh ZDARMA, pokud se rozhodnete pro realizaci zakázky prostřednictvím naší společnosti!
 • Designer-projektant je Vám k dispozici spolu s cennými radami.
 • Autorský stavební dozor během celé rekonstrukce bytového jádra.

Práce, které při rekonstrukci bytového jádra zpravidla provádíme

 • Zbourání stávajícího bytového jádra a ekologickou likvidaci odpadu.
 • Zdění nového jádra technologií Ytong.
 • Realizaci všech druhů rozvodů (elektroinstalace, vodoinstalace).
 • Provádíme zednické práce.
 • Instalace obkladů a dlažeb, obkladačské, zednické práce.
 • Montujeme doplňkové a zařizovací předměty.
 • Štukujeme, malujeme, včetně výmalby dětských pokojů a dekoračních maleb.
 • Provádíme podlahářské práce.
 • Montujeme sádrokartony.
 • Malířské práce, také dekorační malby dětských pokojů.
 • Zaměřujeme se také na výrobu kuchyně na míru, na přání klienta provádíme rekonstrukce kuchyně.
 • Vyrobíme Vám také vestavěné skříně na míru, botníky a jiný atypický nábytek dle vašeho přání.
 • Celý prostor uklidíme a předáme k užívání.

rekonstrukce bytového jádra

V rámci kompletního servisu vám nabízíme také rekonstrukce bytu 
rekonstrukce panelového bytu.

Rekonstrukce bytového jádra Plzeň, Praha a okolí

Zaměřujeme se na rekonstrukci bytových jader všech typů. Ani umakartová jádra pro nás nejsou problém - po jejich vybourání je postavíme novou technologií Ytong odlehčené tvárnice splňující veškeré požadavky na statiku a umožní nám jednoduchou montáž, např. do koupelny umístění závěsného WC, sprchového koutu, kuchyňské linky a jiných doplňků.

V dnešní době pro rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukce bytu a rekonstrukce koupelny již nepotřebujete povolení. V případě, že by po vás úřad přece jen požadoval povolení nebo posouzení od statika, naši architekti pro vás zajistí vše potřebné.

Pro kompletaci a řízení zakázek používáme vlastní aplikační software 3D-NET, který jsme vytvořili na míru dle vlastních potřeb. Výhodou systému je rychlé vytvoření cenové nabídky, časového harmonogramu a organizace veškerých záležitostí. Zákazník má přístup do klientské sekce, kde přehledně vidí celý projekt včetně aktuálního stavu 3D návrhu, cenové nabídky a harmonogramu.  

Video ukázka rekonstrukce bytového jádra v Praze 

 


3D Návrhy s.r.o.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od města Plzeň a Praha.

3D Návrhy  - Vše začíná návrhem"
Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Volejte zákaznickou linku: 602 380 083      info@3Dnavrhy.cz info@3Dnavrhy.cz

Zaslat poptávku Článek o renovaci bytových jader do přílohy Reality.

 V totálně havarijním stavu se často nacházejí umakartová jádra v bytech panelových domů. Proto se čím dál více lidí rozhoduje, že záchod a koupelnu zrekonstruuje. Pokud o něčem podobném uvažujete, spočítejte si ale napřed dobře úspory nebo zvažte půjčku či hypotéku. Na kompletní a hlavně kvalitní renovaci bytového jádra totiž budete potřebovat určitě více než sto tisíc korun. A to ještě nepočítáme rekonstrukci kuchyně, která je s obnovou bytového jádra často spojená.

„Umakartová bytová jádra jsou po smrti. Často ani není potřeba vyvinout velké úsilí, škubnete a odnesete si vanu rovnou," říká s mírnou nadsázkou Marik Tretjakov, jednatel společnosti 3D Návrhy s.r.o., která se mimo jiné návrhy a rekonstrukcí bytových jader zabývá. Částku mezi 140 a 170 tisíci korunami vidí jako takový zlatý střed, u kterého se dají použít kvalitní výrobky a nic se neošidí. „Samozřejmě, že vám nekvalifikované pracovní síly udělají práce levněji a zařízení koupelny a záchodu také v různých marketech koupíte za pár stovek, ale pak musíte počítat s poměrně nízkou životností. Je potřeba si uvědomit, že podobnou rekonstrukci lidé dělají většinou jednou za život a její výsledek jim má sloužit dalších dvacet až padesát let," připomněl.
Cena by tak neměla být jediným faktorem, který by vás měl při rozhodování o dodavateli prací zajímat. Souhlasí s tím i Petr Kadaně, který renovace bytových jader také nabízí. „Dodáváme práce od vybourání po konečné obložení a vymalování. Samozřejmě podle individuálních požadavků se cena mění, ale pohybuje se zpravidla od 130 tisíc korun výše," potvrdil Kadaně.

Rekonstrukce zahrnuje vybourání původních umakartových stěn, vysekání rozvodů až ke společné stoupačce, likvidaci vybavení záchodu a koupelny, opětovné vyzdění stěn nejčastěji z ytongu nebo sádrokartonu, vybudování úplně nových rozvodů vody a elektřiny, vyštukování, osazení sanitární keramiky a nábytku, obložení, vymalování a ještě spoustu dalších činností. Proto je potřeba hned na začátku mít dobře rozmyšleno, jak má jádro po renovaci vypadat.

Vše musí začínat kvalitním návrhem, nejen nákresem dělaným od stolu na počítači. Ideální je na místo zajet, vše zaměřit a podle toho potom navrhnout dispoziční řešení jádra. Jen tak může zákazník dostat přesnou cenovou nabídku, která bude sedět na tisíc korun. Všichni řemeslníci podle návrhu vědí, jak bude koupelna či záchod vypadat, kde povedou rozvody, jaké materiály a obklady se využijí a podobně," vysvětlil Treťjakov. Zákazník se tak vyhne i postupnému navyšování ceny renovace v jejím průběhu.

Tradiční dilema spojené s rekonstrukcí koupelny - sprchový kout nebo vanu? Z prostorového důvodu prý často vítězí sprchový kout. Starší lidé ho také volí kvůli svým pohybovým omezením, do vany a z vany se jim špatně dostává a bojí se případného uklouznutí. Naopak mladší lidé mající malé děti nebo plánující rodinu se obvykle bez vany nechtějí obejít. Dnes už existuje tolik druhů a kombinací sanitární keramiky, že se dá vymyslet hned několik variant řešení. Pakliže vyhraje vana, obvykle musí pračka do kuchyně. Další otázkou je, zda záchod umístit do koupelny nebo samostatně. O nepřeberném množství barev, dekorů a druhů obkladaček a listel snad nemá ani cenu psát. Nerozhodného člověka rozhodně čeká několik bezesných nocí a nejistota, zda zvolil správně, až do úplného konce.

Jak už jsme zmínili na začátku článku, s rekonstrukcí bytového jádra je velice často spojená obnova i kuchyně. Zpravidla se totiž bourá zeď, za níž z druhé strany stojí kuchyňská linka. Lidé tak využívají příležitosti a pořizují si linku novou. Stavebníci na ně apelují, aby ani v tomto případě nerezignovali na kvalitu a nesnažili se ušetřit za každou cenu.
Příjemná zpráva pro všechny, kteří o podobné rekonstrukci uvažují, je, že pokud nebudou měnit stavební dispozice bytu, nemusí mít na renovaci jádra žádné stavební povolení.

Rekonstrukce bytových jader je téma, které zvažují i zájemci o koupi bytu. Podle ředitelky realitní kanceláře Pubec Michaely Džupinové, se nedá jednoznačně říct, jestli lidé hledají bytu s renovovaným jádrem nebo se starým umakartovým. „Je to opravdu individuální. Někdo má možnost zajistit si rekonstrukci vlastními silami, nebo ji chce udělat podle vlastních představ, pak hledá samozřejmě byt s nerenovovaným jádrem, který je o to levnější. Další zájemci ale zase chtějí přijít do hotového a ne ještě další týdny přestavovat," uzavřela Džupinová.