Úvodní » Reference » Interiéry » Rekonstrukce bytu 2+1


Rekonstrukce bytu 2+1

Rekonstrukce zděného bytu 2+1 proběhla v Plzni. Rekonstrukce bytu 2+1 ložníceStarší byt ve staré zástavbě se nový majitel rozhodl kompletně zrekonstruovat. Díky realistickému grafickému 3D návrhu jsme zákazníkovi mohli ukázat nové dispoziční řešení. Všechny přičky a podlahy v bytě byly odstraněny. Nové stěny jsou ze sádrokartonu, předem jsme například promysleli, kde budou výztuhy na zavěšení obrazu. Na podlahy v pokojích jsme použili dřevěné durelis desky (dvojitý záklop). V předsíni, kuchyni a koupelně byly betonové podlahy, na které se položila dlažba.

   Při volbě vybavení koupelny byl požadavek mít alespoň malou vanu, což se podařilo dodržet. V kombinaci se sprchovou zástěnou a hydromasážním panelem je sprchování komfortní. Pro zvýšení bezpečnosti bylo na zdi namontováno nerezové madlo. V závěsné variantě byl zvolen koupelnový nábytek od kvalitního českého výrobce. Také bylo použito závěsné WC pro pohodlnější údržbu koupelny. V koupelně je nainstalováno podlahové vytápění.
   Kuchyňská linka byla vyrobena na míru z přírodního dřeva v provedení smrk. Pračka ze sušičkou velkých rozměrů našla své místo pod pracovní deskou. Do rohu kuchyně byl umístěn malý jídelní stůl.
   Vytápění v celém bytě bylo elektrické. Pro ohřev vody se použivá bojler, který jsme zavěsili nad vstupní dveře do kuchyně. Díky vysokým stropům v bytě se tak ušetřilo místo. Na přání zákazníka byly do každé místnosti nainstalovány infrapanely jako topné obrazy, které se používají pro vytápění bytu.
   Do niky v předsíni byla na míru zhotovena vestavěná skříň. Dveře do ložnice jsou sklapovací rovným dílem na hloubu niky vestavěné skříně.
   V obývacím pokoji bylo před rekonstrukcí demontováno dřevěné patro na spaní, které bylo kompletně zrenovováno a následně namontováno zpět. U zavěšené televize jsou přívodní kabely vedeny husím krkem pod omítkou a vyúsťují za budoucí obývací stěnou nebo skříňkou.

Zpět na reference Interiéry | Zobrazit všechny reference