Úvodní » Reference » Kuchyně » Kuchyně na míru » Moderní kuchyně na míru a koupelna


Moderní kuchyně na míru a koupelna

Tato rekonstrukce kuchyně a koupelny vycházela jako obvykle z přání klienta, které náš specialista pouze mírně korigoval, aby její provedení bylo technicky správné.

Při výběru moderní kuchyně zvolil klient kombinaci dekorů patinová bílá a dub bahenní. Tuto kuchyň jsme osadili technologií tzv. 100% otevírání a tichého zavírání, která umožňuje plné využití a hlavně dostupnost všech zásuvek. Kvalitní výklopy skříněk a kování jsou dodány společností Blum. Kuchyň je rovněž doplněna o vestavěnou digestoř a kameninový dřez s dávkovačem. Při rekonstrukci koupelny jsme použili velkoformátový obklad CATWALK a to v trendy fialové barvě. Vana je doplněná o praktickou sprchovou zástěnu a odkládací poličky. Z původního vybavení jsme zachovali pouze umyvadlovou skříňku, která byla téměř nová a plně odpovídala požadavkům klienta. Novou skříňku nad pračku jsme tak nechali vyrobit ve stejném designu.

Při pohledu na tuto kuchyň Vás jistě zaujaly niky vytvořené ze sádrokartonu, které majitel využije pro svoji „srdeční záležitost“, kterou je sbírka vzácných rumů.

Ještě doplním, že jako podlahová krytina byl použit vinyl v dekoru Selský dub.

Zpět na reference Kuchyně na míru | Zobrazit všechny reference