Kuchyně na míru

Provádíme realizace a rekonstrukce kuchyně na míru v Plzeňském kraji, Plzeň - město a Praha.

Kuchyně na míru

Jak dlouho trvá realizace kuchyně na míru?

Náš kompletní tým řemeslníků provede všechny potřebné úpravy pro montáž nové kuchyňské linky.

Běžná realizace kuchyně se všemi montážními pracemi trvá maximálně týden.

Začínáme zhotovením 3D návrhu kuchyně dle předběžného výběru materiálu.

 

 

Před naceněním upřesníme, jaké technologie budou usazeny a namontovány do kuchyňské linky. Dnes se nabízí široké spektrum drátěných programů, speciálních výklopů dvířek, stoprocentní výsuvy šuplíků a další. To vše s Vámi upřesníme, poradíme a ukážeme na příkladu jedné z realizací.

Výroba kuchyně na míru netrvá dlouho. Zakázková výroba trvá dva až tři týdny. S tímto termínem je třeba počítat. Od podpisu smlouvy bude kuchyně vyrobena a připravena k montáži za 21 dní.

Ukázky návrhu kuchyní a realizovaných projektů najdete v sekci 3D návrhy a fotogalerie

Pro výrobu kuchyní používáme kvalitní technologie.

Kuchyňská dvířka určují design kuchyně. Samozřejmě společně s dalšími komponenty jako je pracovní deska, úchytky, apod.

Dvířka

Dvířka se nabízejí v široké nabídce tvarů a dezénů (cca 100 dezénů a 100 tvarů). Vysokou výhodou je nenáročnost a snadná údržba dvířek běžnými čistícími prostředky.

Zásuvky

Zásuvky dělíme na částečný výsuv a plnovýsuv. Zásuvky lze rozdělit do několika kategorií, od těch základních částečných výsuvů až po stoprocentní výsuv s dojezdem. U zásuvek je velký výběr možností, ať už je to zásuvka s kovovými boky, celokovová, celodřevěná, celoplastová nebo kombinace dřevo - kov, plast - dřevo.

Při výběru záleží na tom, jak často zásuvku používáme a co od ní očekáváme. Zásuvka dokáže splnit požadavky i náročnějším zákazníkům, ať už designem, kvalitou nebo praktičností. Existují zásuvky s elektrickým pohonem reagující jen na dotek. Další nedílnou součástí zásuvek je organizátor, vhodný pro rozdělení zásuvek (příbory, talíře, lahve, až po různé potraviny).

Úchytky

Úchytky dělíme na kovové, dřevěné a plastové. Dokážeme říci, že počty druhů úchytek se budou dělit na tisíce. Úchytky jsou nedílnou součástí nábytku. Dodávají mu ten správný vzhled a praktičnost. Možnost volby materiálu, barvy a designu nám při výběru umožňuje vybrat si podle představ každého z nás.

Drátěný výsuv 

Drátěný výsuv osloví svou praktičností snad každého. Ať už výsuvem na potraviny, využitím rohového prostoru, sklopných programů do horních skříněk či speciálních úhlových výsuvů pro zakončení kuchyňské linky.

 


3D Návrhy s.r.o.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od města Plzeň a Praha.

3D Návrhy  - Vše začíná návrhem"
Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Volejte zákaznickou linku: 602 380 083      info@3Dnavrhy.cz info@3Dnavrhy.cz

Zaslat poptávku


Reference

Kuchyně na míru Plzeň

Jako vždy jsme našim zákazníkům zpracovali grafický 3D návrh kuchyňské linky. Ve fotogalerie naleznete chronologicky seřazené 3D návrhy kuchyně a fotky. Na fotkách jsou zachyceny otevřené skříňky, kde je vidět použitý drátěný program. Při...

více

Rekonstrukce kuchyně v paneláku

Rekonstrukce kuchyně v panelovém bytě proběhla hladce a rychle. Nová elektro a vodo instalace nezabrala ani půl dne. Poté byla vystěrkovaná podlaha. Druhý den bylo vymalováno. Třetí den zrála stěrka. Čtvrtý den pokládka vinylové podlahy. Pátý den...

více

Kuchyně na míru Praha

Realizace kuchyně na míru v regionu Praha. Použite materiály:Kuchyňská dvířka Grena, design mat láva. Pracovní deska Egger dub mirain. Podlaha vinyl Fatra Termofix Dub bělený je vhodný do moderních interiérů. Tento dekor...

více