Úvodní » Nabídka spolupráce s 3D Návrhy s.r.o.


Nabídka spolupráce s 3D Návrhy s.r.o.

   Dobrý den,

   jsme designerská a stavební společnost, která se úzce specializuje na realizace interiérů.
Máme více jak desetileté zkušenosti s navrhováním a realizací staveb. V našem týmu jsou architekti, projektanti a stavební řemeslníci s 13-ti letou praxí v oborech.

V rámci rozšíření našich služeb nabízíme spolupráci architektům, projektantům a řemeslníkům ve stavebním oboru, prodejcům koupelnového vybavení, obkladu a dlažeb.

   Stalo se Vám, že po oslovení koupelnových a kuchyňských studií jste obdrželi návrh, který nebyl zcela proveditelný?
Garantujeme vyhotovení profesionálního návrhu, který je optimálně dispozičně vyřešen a je realizovatelný ve všech detailech.

   Nemáte dostatek časových možností, abyste svému klientovi vytvořili 3D návrh interiéru, kuchyně a nebo koupelny obsažené ve Vašem projektu?
   Zkuste se na nás obrátit a vyhotovíme Vám profesionální 3D návrh i s možnou realizací Vámi vybraných místností, na které se můžete účastnit jako autorský dozor.

   Proč 3D návrh od nás?
   Návrhy zpracováváme také pro naše vlastní realizace, tudíž je i pro Vás odvádíme v té nejlepší kvalitě.
3D návrh koupelny obdržíte včetně propracovaného spárořezu a výpočtu spotřeby obkladů a dlažeb. Kuchyň nebo nábytek navržený tak, že bude 3D návrh pro truhláře připraven jako výrobní výkres.

Při spolupráci je možnost uplatnění slevy na materál a 10% na cenu návrhu, který vzniká po registraci Vašeho e-mailu, ze kterého budou posílány objednávky, do naší databáze.
Registrace na stránce http://www.3dnavrhy.cz/provizni-system-odmen/

   Naše Profi 3D Návrhy zobrazují zařizovací předměty, nábytek a všechny doplňky v reálné podobě a rozměrech odpovídajících skutečnosti. Snadno tak předvedete klientovi uspořádání předmětů a velikost manipulačního prostoru v navrhované místnosti.

   Dále nabízíme možnost dodávky zařizovacích předmětů, koupelnových a kuchyňských baterií, obkladů a dlažeb, van, sprchových koutů, koupelnového nábytku, který si u nás objednáte, přímo na práh Vaší realizace po celé ČR. Doprava materiálu je pro Vás zdarma. Ušetříte tak čas, který byste museli strávit ve skladě a samotnou dopravou materiálu na stavbu. Nabízíme zajímavé Slevy dle osobní domluvy v závislosti na rozsahu objednávky.

   Zkuste s námi spolupracovat a přesvědčte se o kvalitě naší práce a poskytnutého servisu. 3D Návrhy s.r.o. - „Vše začíná návrhem"
Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Volejte zákaznickou linku: 602 380 083info@3Dnavrhy.cz